Spar
11%
11%
Fri fragt
Outwell Camper Lux Red - Left Side Zipper - Sovepose
Tilbuddet udløber 17-04-2026
Pris: 756,95 DKK Før: 849,95
På lager
Leveringstid 2-4 dage
Fri fragt
Dansk webshop
100 dages returret
Gratis fragt ved 699,-
Specifikationer for Outwell Camper Lux Red - Left Side Zipper - Sovepose
Outwell Camper Lux soveposen er designet til komfortable nætter under stjernerne – ideel til familier og fritidscampister. Den alsidige konstruktion inkluderer en indbygget, aftagelig pude og aftagelig hætte, så du kan tilpasse din soveoplevelse. Vigtige funktioner øger funktionaliteten, såsom gennemgående isoleringskant og et letglidende lynlåssystem, der giver nem adgang. Soveposen kan åbnes helt som en dyne og komprimeres til nem transport. En indvendig lomme holder styr på småting, og to poser kan lynes sammen for en hyggelig dobbeltløsning.| Størrelse | 235 x 90 cm (LxB) |
| Kropslængde | 200 cm |
| Sæson | 3-4 |
| Yderstof | Polyesterbomuld 80% polyester / 20% bomuld |
| Inderstof | Bomuldsflonel |
| Fyld | 1400 g Isofill, genanvendt polyester |
| Konstruktion | 2-lags offset |
| Lynlås | 2-vejs-lynlås - autolås, "L"-form |
| Temp (Tcomfort) kvinder | 0 |
| Temp (Tlimit) mænd | -6 |
| Temp (Textreme) | -23 |
| Farve | Red |
| Materialesammensætning | Yderstof: 80% polyester / 20% bomuld Inderstof: 100% bomuld Fyld: 100% polyester |
| Caring choice | PFAS fri / Fyld: 100% genanvendt polyester |
| Størrelse (pakket) | 46 x 27 cm |
| Vægt | 2700 g |
| EAN | 5709388158628 |
| Number | 230501 |
| SKU | 230501 |
| EAN | 5709388158628 |
| Brand | Outwell |
| Varetype | Sovepose |
| Brand -> Varetype | Outwell -> Sovepose |
| Varetype -> Brand | Sovepose -> Outwell |
| Manual til Outwell Camper Lux Red - Left Side Zipper - Sovepose | |
| Manual | |
Spar
40%
40%
Fri fragt
Spar
9%
9%
Fri fragt
DKK 1.900,00
På lager




