Fri fragt
Outwell Camper Lux Double Blue - Sovepose
Pris: 1.299,95 DKK
På lager
Leveringstid 2-4 dage
Fri fragt
Dansk webshop
100 dages returret
Gratis fragt ved 699,-
Specifikationer for Outwell Camper Lux Double Blue - Sovepose
Outwell Camper Lux Double soveposen er designet til komfort og alsidighed og er perfekt til par og familier, der nyder rolige campingoplevelser. Den unikke aftagelige hætte og muligheden for at lynes op til to separate dyner giver fleksible soveopstillinger til forskellige behov. Praktiske funktioner inkluderer en indbygget, aftagelig pude, et letglidende lynlåssystem og en opbevaringslomme til småting. Læs mere om vores Caring Choice-initiativer her.| Størrelse | 235 x 150 cm (LxB) |
| Kropslængde | 200 cm |
| Sæson | 3-4 |
| Yderstof | Polyesterbomuld 80% polyester / 20% bomuld |
| Inderstof | Bomuldsflonel |
| Fyld | 2200 g Isofill, genanvendt polyester |
| Konstruktion | 2-lags offset |
| Lynlås | 2-vejs-lynlås - autolås, "L"-form |
| Temp (Tcomfort) kvinder | 5 |
| Temp (Tlimit) mænd | -1 |
| Temp (Textreme) | -16 |
| Farve | Blue |
| Materialesammensætning | Yderstof: 80% polyester / 20% bomuld Inderstof: 100% bomuld Fyld: 100% polyester |
| Caring choice | PFAS fri / Fyld: 100% genanvendt polyester |
| Størrelse (pakket) | 49 x 29 cm |
| Vægt | 4000 g |
| EAN | 5709388158642 |
| Number | 230505 |
| SKU | 230505 |
| EAN | 5709388158642 |
| Brand | Outwell |
| Varetype | Sovepose |
| Brand -> Varetype | Outwell -> Sovepose |
| Varetype -> Brand | Sovepose -> Outwell |
| Manual til Outwell Camper Lux Double Blue - Sovepose | |
| Manual | |
Spar
40%
40%
Fri fragt
Spar
9%
9%
Fri fragt
DKK 1.900,00
På lager




